Golf Online

Garia - luxus na štyroch malých kolesách

Garia bola predstavená verejnosti ako exkluzívne golfové autíčko. Je to nádherný dizajnérsky kúsok, ktorý naviac v sebe skrýva všetko to najmodernejšie zo sveta automobilizmu.

Elektromotor od firmy, ktorá pre Ducati vyrába prevodovky, hliníkové profily od dodávateľa pre Aston Martin, Jaguar či Volvo. Predné nezávislé zavesenie kolies, hydraulické brzdy, digitálne ukazovatele, svetlá a smerovky. Elektromotor na jedno nabitie prejde asi 30 míľ.

Sedadlá a volant sú pokryté Alcantarou, milovníci športových áut si môžu dať nainštalovať aj športové sedačky. Zabudovaná chladnička (rovnaká ako v Bentley či Maybachu) so špeciálnou chladiacou nádobou na šampanské je samozrejmosťou.

Strecha z  karbónových vlákien má okienko a pred pred prudkým vetrom či dažďom  výborne ochráni predné sklo. Dozadu do stojanu sa pohodlne vmestia dva bagy.

Jedným zo spoluautorov je Dr.Heinrich Petra, otec malých automobilov Mini. Design s oblými krivkami navrhol známy dánsky designér Anders Lynge. Vybrať si môžete z osmičky farebných lakov karosérie, troch farieb kože na sedačkách a štyroch druhov kolies.

Výrobca, fínska továreň Valmet Automotive sľubuje aj pouličnú verziu, ktorá by sa mala testovať na bežných cestách v Spojených štátoch. Skrátka, narodil sa krásny a elegantný elektromobil, využiteľný nielen na golfovom ihrisku. Viac na www.garia.com.

Adding an entry to the guestbook
Diskusia 1 5(komentárov: 42) Pridať komentár
1 2 3 4 5 6 7 8 9 Next
 
ssdd
SimonWhitehead
25.02.24 07:59

You put really very helpful information. Keep it up. Keep blogging. Looking to reading your next post. laptop repair singapore

DamianDaniel
DamianDaniel
18.02.24 18:16

news ultime notizie dal mondo in ultima ora sport formula uno tennis calcio motogp dirette live streaming economia finanza mondo della moda donna style fashion viaggi e vacanze cucina e ricette tecnologia novita hi-tech salute e benessere cinema italiana gossip vip star notizie della scienza annunci lifestyle meteo oroscopo tv gaming foto e video news incontri personali News Ultime Notizie

ssdd
SimonWhitehead
13.02.24 07:04

I visit your blog regularly and recommend it to all of those who wanted to enhance their knowledge with ease. The style of writing is excellent and also the content is top-notch. Thanks for that shrewdness you provide the readers! tradesviz avis

DamianDaniel
DamianDaniel
10.02.24 16:06

I read a lot of stuff and i found that the way of writing to clearifing that exactly want to say was very good so i am impressed and ilike to come again in future. 作业代写

Herry
Max
07.02.24 15:07

I gotta favorite this website it seems very helpful . Dana Point Subzero wine-cooler repair

1 2 3 4 5 6 7 8 9 Next