Golf Online

Garia - luxus na štyroch malých kolesách

Garia bola predstavená verejnosti ako exkluzívne golfové autíčko. Je to nádherný dizajnérsky kúsok, ktorý naviac v sebe skrýva všetko to najmodernejšie zo sveta automobilizmu.

Elektromotor od firmy, ktorá pre Ducati vyrába prevodovky, hliníkové profily od dodávateľa pre Aston Martin, Jaguar či Volvo. Predné nezávislé zavesenie kolies, hydraulické brzdy, digitálne ukazovatele, svetlá a smerovky. Elektromotor na jedno nabitie prejde asi 30 míľ.

Sedadlá a volant sú pokryté Alcantarou, milovníci športových áut si môžu dať nainštalovať aj športové sedačky. Zabudovaná chladnička (rovnaká ako v Bentley či Maybachu) so špeciálnou chladiacou nádobou na šampanské je samozrejmosťou.

Strecha z  karbónových vlákien má okienko a pred pred prudkým vetrom či dažďom  výborne ochráni predné sklo. Dozadu do stojanu sa pohodlne vmestia dva bagy.

Jedným zo spoluautorov je Dr.Heinrich Petra, otec malých automobilov Mini. Design s oblými krivkami navrhol známy dánsky designér Anders Lynge. Vybrať si môžete z osmičky farebných lakov karosérie, troch farieb kože na sedačkách a štyroch druhov kolies.

Výrobca, fínska továreň Valmet Automotive sľubuje aj pouličnú verziu, ktorá by sa mala testovať na bežných cestách v Spojených štátoch. Skrátka, narodil sa krásny a elegantný elektromobil, využiteľný nielen na golfovom ihrisku. Viac na www.garia.com.

Adding an entry to the guestbook
Diskusia 1 5(komentárov: 6) Pridať komentár
1 2 Next
 
nice
jenaerica
29.09.21 11:47

That's great information I was looking for, can you share more about it.
girls games

melda
Dentistry Writing Service
25.06.20 15:53

Dentistry Research Paper Writing Services have come up with Dentistry Writing Services for dentistry coursework writing service students in order for them to score straight A’s in their dentistry paper writing services.
https://researchpapers247.com/dentistry-writing-services/

Essay Writing Help
Lola Nickson
26.03.20 14:22

Students admit that passing essay through a college web portal is extremely challenging.
If you do not know how to start writing your research paper, our writers will give you a lending hand.
Just use the help of professional writers from https://papers-land.com/

good one
Ishaan
21.09.19 11:33

It's the commonest image of an electrical automotive we've got in mind: inexperienced meadows, a flag within the distance, golf players slowly moving towards consecutive hole, well sitting in an exceedingly golf automotive, usually white. there's a sense of calm and peacefulness, by no means of speed and power. And yet, over the previous couple of years, a quiet revolution has been happening, as silent because the drive of those vehicles. i hope my reply is helpful you. if you want good educational service visit my Cheap Essay Writing Service Technological innovations square measure permitting golf cars to maneuver out from the confined domain they'd been confined to up as yet and use for brand new uses, a number of that you'd hardly associate to the current quite vehicle.

to3JHDGFt
Juliana
11.12.14 23:31

Oh, my sweet Fleurette......what a big surprise, to see me on your Blog ;).......thank you solooo much!!!!!! And i loooooove your pictures full of romance.......everything looks like spring.......i enjoy it solooo much, because it s very cold here!!!!!Have a wonderful weekend, big Hugs, Jade and 1000 kisses from your friend Sheila http://ogygqvotyla.com [url=http://eelsgiahyda.com]eelsgiahyda[/url] [link=http://etediy.com]etediy[/link]

1 2 Next