Golf Online

Mimoriadna ponuka z ihriska pre Ryder Cup 2010

Tohto roku zavíta prestížny Ryder Cup prvýkrát v histórii do Walesu. Od 28.septembra do 3.októbra prepadne celý Wales golfovému šialenstvu. Celtic Manor Resort, hostiteľ tohtoročného súboja družstiev najlepších profesionálov Európy a USA, je prvotriedny rezort rozkladajúci sa na ploche 566 ha parku s nádhernými výhľadmi na údolie rieky Usk v južnom Walese. Novinkou je, že členom tohto prestížneho a predtým nedostupného klubu sa teraz môže stať aj obyčajný rekreačný hráč.

Celtic Manor Resort založil kanadský komunikačný magnát Sir Terry Mathews, ktorý sa tam narodil.

Okrem troch golfových ihrísk a golfovej akadémie je tu aj majestátny Resort Hotel s 330 izbami, historický Manor House s 70 izbami, 5 reštaurácií, kúpele, fitness klub a kongresové centrum. Špeciálne kvôli Ryder Cupu bolo postavené úplne nové ihrisko Twenty Ten Course.

Evidentná snaha prilákať aj iných hráčov ako britských viedla klub k ponuke členstva aj pre golfistov, ktorí nemajú bydlisko na ostrovoch. Za akých podmienok?

Príjemným prekvapením je, že ceny nie sú tak závratné ako by sa dalo predpokladať. Vstupný poplatok je 2000 libier a rovnakú sumu zaplatí hráč aj za ročný udržiavací poplatok. Nový člen k tomu získa nielen možnosť hrať na Twenty Ten Course, ale aj pobyt na 4 noci v miestnom päťhviezdičkovom hoteli. Okrem toho členstvo umožňuje aj neobmedzený golf na ďalších dvoch majstrovských ihriskách Roman Road a Montgomerie, prístup do luxusnej klubovne, pobyt v Forum Health Club and Spa a dve permantky na  tohtoročný turnaj European Tour, ktorý bude 3.- 6.júna.

Celtic Manor, nazývaný aj Brána Walesu, má vynikajúcu  dopravnú dostupnosť.  Na dve najbližšie medzinárodné letiská v Bristole a Cardiffe je to 45 min jazdy.

Adding an entry to the guestbook
Diskusia 1 1(komentárov: 1) Pridať komentár
 
service usa
UTPOL RAY
16.03.22 19:50

Your heart is an amazing machine. It pumps around 2,000 gallons of blood through your body every day, and even more if you exercise intensely.
https://txosa.com/