Golf Online

Projekt Superior Golf Club Charkov dokončený

Superior GC v meste Charkov je považovaný za najlepší golfový areál na Ukrajine. Je to predovšetkým z hľadiska dostupnosti z mesta (cesta autom z centra trvá maximálne 15 min) a tiež komplexnosti ponúkaných služieb. Klub disponuje 9 jamkovým ihriskom, ktoré sa majiteľ rozhodol rozšíriť na 18 jamkové. Dizajnérom ako aj projekt manažérom výstavby druhej deviatky sa stal Andrew Glenn z Austrálie.

Ponuka firmy ENGO na dodávku a montáž závlahového systému a čerpacej stanice bola najúspešnejšia.

Zákazník si vybral Satelitný systém TORO Site Pro a čerpadlá Grundfos.

Montáž sme začali začiatkom júla a do konca septembra sme namontovali viac ako 700 postrekovačov, 9 satelitov, položili sme viac ako 25 km potrubia a 90 km káblov. Zvarili sme viac ako 2700 spojov. Riešenie čerpania a filtrácie vody navrhla a pre nás zmontovala firma Pumpservis.

Ihrisko sa podarilo osiať podľa plánovaného harmonogramu. Na projekte pracovala skupina 6 montážnikov z Českej Republiky, Slovenska a Ukrajiny. Jedná sa o prvý satelitný systém závlahy na Ukrajine.

Veríme, že projektom sa naša skupina dostala medzi najúspešnejšie a najkomplexnejšie montážne firmy v centrálnej Európe. Dalo by sa povedať, že mesto Charkov bolo pre nás v tomto roku ozajstným centrom diania, nakoľko v období apríl-jún sme uskutočnili rekonštrukciu futbalového ihriska na štaióne Metalist Charkov.

Veríme, že nami postavené a zavlažované zelené plochy prinesú dobré výsledky nielen miestnym futbalistom, ale všetkým účastníkom skupiny EURO2012 a takisto potešenie každému golfistovi, ktorý do Charkova zavíta.

Oficiálne stránky Superior Golf Club Charkov

Adding an entry to the guestbook
Diskusia 1 5(komentárov: 5714) Pridať komentár
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next
 
Matthewovape
Matthewovape
17.04.24 04:35

canada drugs coupon code: online pharmacy no prescription - cheapest pharmacy for prescriptions without insurance

카지노사이트
카지노사이트
15.04.24 09:44

"For newest information you have to pay a quick visit internet and on web I found this web site as a most excellent web page for hottest updates.

" 카지노사이트

스포츠중계
스포츠중계
15.04.24 09:00

"For newest information you have to pay a quick visit internet and on web I found this web site as a most excellent web page for hottest updates.

" 스포츠중계

BrainLic
BrainLic
15.04.24 07:08

https://amoxicillina.top/# amoxicillin from canada

eggc 스포츠
에그 슬롯
15.04.24 06:58

qiyezp.com
Hongzhi 황제는 "당신은 그것을 읽을 필요가 없습니다. 저는 Xu Qing의 가족을 믿습니다. "라고 웃었습니다.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next