Golf Online

Stane sa Rory McIlroy svetovou golfovou jednotkou?

Pri tréningu na charitatívny turnaj Saadiyat Beach Classic, juhoafrická golfová legenda a celosvetovo uznávaná športová osobnosť Gary Player označil Roryho McIlroya za vychádzajúcu hviezdu svetového golfu.

"Má za sebou skvelý tým a disponuje obrovským talentom. Jeho švih je jedným z najlepších vo svetovom golfe. Ak bude aj naďalej takto pokračovať, som si istý, že má potenciál stať sa budúcou svetovou jednotkou", povedal Player.

Charitatívny turnaj sa uskutočnil v Saadiyat Beach Golf Club v Abu Dabi (www.sbgolfclub.ae). Ihrisko bolo dizajnované firmou Garyho Playera Black Knight a je situované na ostrove Saadiyat. Ostrov je jedným z kľúčových investičných projektov, ktoré majú prispieť k ďalšiemu rozvoji Abu Dabí ako turistickej destinácie. Okrem golfového klubu sú tu však aj ďalšie miestne lákadlá, ako The Louvre, Zayed National Museum či The Guggenheim. Podľa expertov sa dá očakávať, že sa Abu Dabí stane jednou z najvyhľadávanejších prázdninových destinácií na svete.

Je skvelé, že sa podarilo dostať na jedno odpalisko vychádzajúcu hviezdu Roryho McIlroya spolu s jednou z najväčších ikon svetového golfu Gary Playerom. Okrem nich sa turnaja zúčastnili aj ďalšie významné športové osobnosti ako Darren Clark či bývalý kapitán Ryder Cupu Sam Torrance. Športové ambície Abu Dabí teda naozaj nemohli byť podporené lepšie.

"V Abu Dabí sme vlastne otvorili sezónu a začali trojtýždenný okruh po Strednom Východe. Musím povedať, že Spojené Arabské Emiráty sa stali skvelou golfovou destináciou. So zázemím na najvyššej svetovej úrovni, aké má Saadiyat Golf Club je takmer isté, že sem príde viac a viac svetových golfistov. Dá sa tu vynikajúco trénovať", vyjadril sa Rory McIlroy, súčasná svetová desiatka.

Samotné golfové ihrisko je vôbec prvým ihriskom priamo na pláži a ponúka úchvatné výhľady na panorámu Arabského zálivu. Je tam niekoľko náročných jamiek lemovaných bielučkým pieskom Saadiyat pláže. Budúcnosť ukáže, či sa stane jedným z najkrajších a najnavštevovanejších ihrísk len v oblasti stredného východu alebo aj celého sveta.

Adding an entry to the guestbook
Diskusia 1 2(komentárov: 2) Pridať komentár
 
pvltltReyqdmx
qalzgwn
05.11.12 06:28

110hoW , [url=http://rnmnhpiavsut.com/]rnmnhpiavsut[/url], [link=http://xhlklvspzfda.com/]xhlklvspzfda[/link], http://iaazqliucaph.com/

VdexHuGoH
Jacqueline
03.11.12 08:20

First off, find something that works for you. You have a uiunqe body type, so you need to find something that's comfortable. Let that dictate it.With that said, you can still pick up tips from golfers. My personal favorite is Fred Couples' swing. The man is smooth. It's tough to follow Tiger's lead and try to kill the ball without having something go wrong. Take it down a couple of notches, let the club do most of the work, and you'll be better off.