Golf Online

VEĽKÝ ÚSPECH TURF EDUCATION RUSSIA 2014!

Mimoriadne úspešná TURF EDUCATION Rusko 2014!

Vynikajúce a interaktívne prezentácie uznávaných profesionálov z turf odvetvia a vysoko informatívne praktické demonštrácie nových technológií a technického vybavenia prilákali do Petrohradu viac ako 80 návštevníkov z ruského futbalového odvetvia.

Detailné prezentácie týkajúce sa FIFA štandardov, stavu futbalových ihrísk v Brazílii pre FIFA World Cup 2014, Kazan Arena reálna Case Study, porovnanie technológií pre spevnenie koreňovej zóny a nové technológie v prisvecovaní trávnych plôch boli skutočne prínosné.

Druhá akcia svojho druhu v tomto regióne prilákala zástupcov významných ruských futbalových štadiónov ako CSKA Moscow, Luzhniki StadiumVTB Arena, Zenit Arena, Krasnodar Arena Stadium, Otkritie Arena (Spartak), Lokomotiv, Stadium Petrovskiy, Chimki stadium atď.

Praktické demonštrácie - unikátna príležitosť na porovnávanie

Mimoriadne pozitívny ohlas mali nielen dopoludňajšie prezentácie, ale aj popoludňajšia časť – praktické demonštrácie nových technológií a technického vybavenia. Návštevníci tak mali skutočne unikátnu možnosť porovnať konkurenčné produkty a porozumieť rozdielom - RA TLS vs. SGL, UPONOR vs. REHAU, SIGNATURE FLOORING vs. TERRAPLAS, ako aj získať informácie o novinkách v závlahách, hybridných technológiách a strojoch.

Večerná plavba loďou - vrchol večera

Fantastickým zakončením dňa bola večerná plavba loďou kanálmi čarovného Petrohradu. Uvoľnená nálada, nové priateľstvá a príjemná súdržná atmosféra zostanú v spomienkach účastníkov ešte dlho.

V mene organizátora, ENGO Group, Norbert Zaťko:  Som naozaj rád, že sme sa rozhodli organizovať druhú TURF EDUCATION RUSSIA v Petrohrade. Myslím, že to dokonca bola naša najlepšia akcia akú sme doteraz usporiadali. Cítim, že tieto aktivity majú zmysel a určite by sme v nich mali pokračovať. Chcel by som poďakovať manažmentu Petrovsky Stadium, ako aj týmu groundsmanov za úžasnú spoluprácu a pomoc. Pevne verím, že sa všetci uvidíme na našej ďalšej akcii!

POZRITE SI VIDEO Z KONFERENCIE

Všetky ďalšie informácie nájdete na www.turfeducation.eu