Golf Online

Výstava BTME 2014 (Turf Management Exhibition) zaznamenala rekordnú návštevnosť!

Plné haly, vypredané vzdelávacie prednášky a semináre, množstvo stretnutí a nadviazaných partnerstiev  a iniciatív – tak by sa dala charakterizovať výstava BTME 2014 (8751 návštevníkov – najvyššie číslo v histórii výstavy)

Mnoho vystavovateľov a návštevníkov sa dokonca vyjadrilo že výstava bola najlepšia zo všetkých doterajších.

Richard Fry, marketingový riaditeľ Rigby Taylor, povedal:  "Bola to najlepšia výstava za posledné roky čo sa týka návštevníkov.  Head greenkeepri, head groundsmeni, dodávatelia – všetko ľudia s rozhodovacou právomocou.  A úroveň ich záujmu o nové produkty sa dá označiť ako fenomenálna. V stredu sme sa celé štyri hodiny nezastavili, zákazník po zákazníkovi. Bolo to absolútne super.“

Čo sa týka vzdelávacích prednášok a seminárov, navštívilo ich rekordných 2,764 delegátov. 

James Bledge, superintendant asistent v Royal Cinque Ports Golf Club, povedal: “Vzdelávacie akcie boli vynikajúce. Napr. Seminar “The ‘Stepping up to Head Greenkeeper – The Realities’ mi skutočne otvoril oči a pochopil som na čo sa musím sústrediť. Každý rok s odnášam niečo nové, Je to skutočne vynikajúca príležitosť dozvedieť sa mnoho nového."


Prednášky boli naozaj mimoriadne  úspešné. Niektoré z nich sa dokonca museli zopakovať.  Steve Chappell, head greenkeeper PGA Centenary Course, Gleneagles, prezentoval seminár Ryder Cup 2014 – The Journey Continues’ dvakrát aby uspokojil záujem účastníkov. 
Takisto The Turf Managers’ Conference mala obrovský úspech, s viac ako 100 účastníkmi, pokryla široké spectrum prezentácií a tém.

Počas veľmi rušného týždňa  sa  Chris Sealey, course manager  Chippenham Golf Club, stal nový Chairman BIGGA.  Povedal:"Bol to fantastický týždeň a štart do nového roku. Stretol som sa s mnohými kolegami z  Ameriky, Austrálie a Európy a to mi len potvrdilo nadnárodný dosah BTME".

Zdroj: www.golfclubmanagement.net