Golf Online

Výstavba KAZAN ARENY dokončená! Trávnik sa zelená!

Unikátny drenážno-ventilačný systém ISASS je plne funkčný. Túto jedinečnú technológiu, ktorá okrem iného výrazne pomáha trávniku absorbovať vodu v prípade extrémnych zrážok,  sme stihli nainštalovať v priebehu 35 dní – presne ako sme zákazníkovi sľúbili.

Všetky technologické zariadenia sú nainštalované a plne funkčné. Dodané je aj technické vybavenie a stroje na údržbu plochy.

Finálnou časťou projektu bola pokládka 40mm hrubého trávneho koberca z Holandska, dokončená 8.novembra. ENGO Group takisto získalo kontrakt na greenkeeping a údržbu hracej plochy.

Pevne veríme, že našimi bohatými skúsenosťami prispejeme k tomu, aby trávnik KAZAN Areny dosiahol štandardy kvality požadované FIFA. Použitie najkvalitnejších materiálov a najnovších technológií je toho predpokladom.

VIDEO s priebehom rekonštrukčných prác

TV reportáže z médií:

https://www.youtube.com/watch?v=PCdzA-r1dFE

https://www.youtube.com/watch?v=2C3258cWBNY

https://www.youtube.com/watch?v=lM1EjOksYdM

ENGO Group pri tejto príležitosti vyjadruje hlbokú ľútosť a úprimnú sústrasť všetkým pozostalým obetí strašnej leteckej katastrofy,  ktorá sa stala pred niekoľkými dňami. Mnohých našich spolupracovníkov a partnerov, ktorí v Kazani pracovali a pracujú táto smutná správa hlboko zasiahla.