Golf Online

Zaostrené na Rio

Golf – jeden z olympijských športov v Rio de Janiero 2016. Aký bude podiel zúčastnených krajín a systém výberu golfových hráčov - mužov i žien pre účasť na olympiáde?

Golf bude súčasťou Olympijských hier v roku 2016 v Rio de Janiero. Formát navrhnutý a prijatý na 121. zasadnutí Medzinárodného olympijského výboru (IOC) spočíva v tom, že mužská a ženská súťaž sa bude hrať na 70 jamiek na rany, pričom spolu nastúpi 60 hráčov. "K tomuto rozhodnutiu sa dospelo po porade popredných svetových hráčov," hovorí Peter Dawson, výkonný riaditeľ R&A. "Cítili, že toto bol najlepší spôsob ako určiť šampióna."

"15 najlepších z mužského svetového rebríčka a top 15 zo svetového rebríčka žien majú účasť zaistenú, zbytok sa vyberá z ďalších hráčov z rebríčka, pričom je výber obmedzený počtom 2 hráčov z každej krajiny. Krajina však môže mať viac ako 2 hráčov, ak má viac ako 2 hráčov v top 15."

Zvyšných 45 hráčov bude zahŕňať najvyššie zaradených hráčov z krajín, ktoré ešte nemajú dvoch hráčov. Súčasný svetový rebríček či už mužskej alebo ženskej hry ukazuje, že najmenej 30 krajín bude zastúpených v oboch súťažiach mužov i žien zo všetkých kontinentov. Na základe tohto návrhu bude možné pozrieť si aj niekoľko hráčov, ktorí sa zúčastňujú mimo top 200 v rebríčku. Týmto hráčom je tak zaistený nezabudnuteľný zážitok.

Rio de Janeiro nemá v súčasnej dobe žiadne golfové ihrisko, ktoré by bolo vyhovujúce ako olympijské. Favoritom je však Rio International Golf Rezort, vzdialený približne 30 míľ od mesta, ktorý by mal byť otvorený v roku 2013, s dvoma golfovými ihriskami navrhnutými sirom Nickom Faldom a Stevom Smyersom. Jedno ihrisko je posadené do hôr s výhľadom až 70 míľ, druhé je vsadené do doliny. Práce ešte len majú začať, sú naplánované na jar 2010, takže je dosť času na vybudovanie do roku 2016. Rovnako ako je veľa času i na iné projekty golfových ihrísk, z ktorých sa ešte takisto môže niektoré dostať do popredia a hostiť golfovú olympijskú súťaž. Necháme sa prekvapiť.

Adding an entry to the guestbook
Diskusia 1 5(komentárov: 219) Pridať komentár
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next
 
https://www.mymromarts.com/fuel-filter-435-6493.ht
mymro
23.11.22 09:24

MyMRO is a specialized and leading brand for supplying construction and agriculture machinery parts for customers worldwide, along with the belief of standing on large variety, fast delivery, OEM quality, and the lowest price. At MyMRO, we always have what you need, always at low prices. We are proud of our delivery, specialist service, quality, and pricing that always meets and exceeds our customers' expectations.
In addition to fuel filter cat c7 oil filter, you can also buy other models or other parts of Excavators, Forklift, Aerial Work Platforms AWP on our website.

https://www.mymromarts.com/fuel-filter-119802-5571
MYMRO
21.11.22 10:11

MyMRO is a specialized and leading brand for supplying construction and agriculture machinery parts for customers worldwide, along with the belief of standing on large variety, fast delivery, OEM quality, and the lowest price. At [url=https://www.mymromarts.com]MyMRO[/url], always have what you need, always at low prices. We are proud of our delivery, specialist service, quality, and pricing that always meets and exceeds our customers' expectations.
In addition to [url=https://www.mymromarts.com/fuel-filter-119802-55710.html]ym 119802-55710[/url], you can also buy other models or other parts of Excavators, Forklift, Aerial Work Platforms AWP on our website.

MyMRO is a specialized and leading brand for supplying construction and agriculture machinery parts for customers worldwide, along with the belief of standing on large variety, fast delivery, OEM quality, and the lowest price. At MyMRO, always have what you need, always at low prices. We are proud of our delivery, specialist service, quality, and pricing that always meets and exceeds our customers' expectations.
In addition to -->

Nursing Dissertation Writing Services
newassignment
11.11.22 07:54

Are you looking for Nursing Dissertation Writing Services ? We can help you with every step of the process, from research to writing to editing. We have a team of experienced Assignment Help Experts who are familiar with all aspects of nursing dissertation writing, and we can help you with every step of the process. Contact us today to learn more about our services and how we can help you succeed.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next