Golf Online

GPair - ručný hĺbkový pôdny aerátor

GPAir - preniká do hĺbky 1m bez narušenia pôdy!

Tento jedinečný hĺbkový aerátor preniká do hĺbky 1m. Pôdu prevzdušňuje s minimálnym alebo takmer žiadnym narušením povrchu.

Funguje na princípe riadeného výbuchu stlačeného vzduchu, pričom GPAir nadvihne a rozbije zhutnenú vrstvu pôdy a dovolí tak vode preniknúť do vyprahnutých a suchých častí pôdy. Takisto pomôže aj pri premočenej pôde - kedy umožní odviesť vodu do drenážneho systému.

Aerifikácia, tj. prevzdušnenie pôdy je dosiahnuté vďaka tomu, že sa pôdny profil "otvorí", vnútorné prostredie sa okysličí a koreňová zóna sa ozdraví.

Prospešné pôdnych mikrorganizmy tak môžu rásť a živiny sa stanú pre rastliny ľahšie dostupnými. Koreňové systémy zasahujú do väčšej hĺbky a táto hĺbka penetrácie, ktorú GP Air umožňuje, zvýši efektivitu zavlažovania a hnojenia.

Dovybavenie stroja o systém "Liquid injection", posúva hranice využitia stroja opať o krok ďalej. Vďaka tomuto systému môžete dodať živiny presne tam, kde sú v pôde najviac potrebné.

Robustný, ale ľahký s jednoduchým ovládaním

GPAir je robustný, ale ľahký a má veľmi jednoduché ovládanie.  Dá sa s ním ľahko manévrovať, takže sa s ním dostanete aj do malých a ťažko prístupných priestorov.

Vzduch môže byť vstrekovaný do rôznych hĺbok - podľa individuálnych požiadaviek.

GPAir je dokáže efektívne vyriešiť dekompakciu fervejí, odvodnenie bunkrov a greenov a na dekompakciu povrchu okolo novo vysadených stromov bez toho, aby došlo k poškodeniu ich koreňového systému.

Vďaka tejto novej technológii, je možné pripraviť ihrisko na hru aj mimoriadne silných dažďoch.

POUŽITIE:

•golfové gríny,odpaliská, ferveje
•konské a závodné dráhy
•trávniky a okrasné plochy
•parky
•športové plochy
•atď.

Plocha pred školou pred použitím GPAir
Plocha pred školou po použití GPAir

Stroj je dodávaný spolu s kompresorom a 20m hadicou. Je možné ho dovybaviť o systém "Liquid Injection", teda vstrekovanie živín do pôdy.

V prípade záujmu volajte 0903 772 570 alebo mailujte na kmetyova@3gmachinery.eu.