Golf Online

Nová webstránka venovaná rozvoju golfu !

Počin, o ktorom sa každý zo sveta golfového priemyslu nevyjadrí inak, než pozitívne. Iniciatíva EGCOA, organizácie, ktorá združuje majiteľov golfových ihrísk v Európe. Je skvelé, že využila svoje kontakty a podnietila spoluprácu profesionálnych hráčov s vlastníkmi a prevádzkovateľmi golfových ihrísk. Výsledkom je prehľadný a ľahko dostupný zdroj informácií, ktorý môže využiť každý, kto chce na svojom ihrisku niečo zmeniť.

Súčasný stav golfového priemyslu v Európe sa dá zhrnúť veľmi stručne:

  • Rast golfu sa spomaľuje, klesá počet nových hráčov ale bohužiaľ aj existujúcich
  • Priemerný vek golfistu sa zvyšuje

Riešenie je jasné: Treba prilákať nových hráčov a nájsť spôsob ako udržať existujúcich

Čo všetko na novej webke nájdete?

1.    Návrhy nových produktov a kampaní,  ktoré už boli úspešne odskúšané na iných ihriskách a priniesli pozitívne výsledky, či už na regionálnej alebo národnej úrovni.

2.    Tipy na nové riešenia a ponuky rozdelené podľa cieľových skupín

3.    Hodnotiaci systém daných riešení

4.    Štatistiky a grafy na ilustráciu momentálneho stavu a úrovne rastu vjednotlivých krajinách

5.    Referencie popredných európskych golfových organizácií a kľúčových priemyselných hráčov.

Ako sú rozdelené jednotlivé cieľové skupiny?

CREATE NEW GOLFERS (Noví golfisti)  - iniciatívy, ako prilákať ľudí, ktorí golf buď ešte vôbec nehrali, alebo len skúsili a z rôznych príčin v ňom nepokračovali. Ako príklad poslúži projekt Discover Golf, iniciatíva rezortu Crown Golf zahájená v lete 2010.Obsahuje lekcie švihu a techniky spolu s lekciami golfovej hry priamo na ihrisku. Cvičné loptičky v akomkoľvek množstve zadarmo. Za poplatok 49,99 GBP/mesiac môžu hráči trénovať a navštevovať lekcie bez obmedzenia.  Navyše majú 10% zľavu na občerstvenie. Minimálne trvanie je 3 mesiace s mesačnou výpovednou lehotou. Výsledkom letnej akcie bolo 200 dospelých účastníkov programu.

FAMILIES (Rodiny) – tvoria v súčasnosti významnú cieľovú skupinu. Inšpiráciou môže byť iniciatíva Family Golf Month, súčasť programu Play Golf America. Podstata je v tom, že jeden mesiac bude ihrisko zamerané na prilákanie celých rodín, a to nielen zvýhodnenými poplatkami za hru, ale napr. aj organizovaním rôznych rodinne zameraných akcií.

JUNIORS (Deti) – kľúčová cieľová skupina, nakoľko priemerný vek golfistov sa stále zvyšuje. Inšpiráciou môže byť napr. program Fun Factory pochádzajúci z Holandska, zameraný na deti vo veku 5-12 rokov. Hlavným mottom je „Golf je zábava!“ Ide o odpoludnie, kedy deti sprevádzané profesionálnymi hráčmi hrajú golf v skupinách po 6. Program funguje už 6 rokov a prináša stabilné výsledky.

PLAY MORE GOLF (zvýhodnené možnosti pre hru) – s cieľom motivovať hráčov, aby hrali viac prostredníctvom napr. zliav v špecifickom čase, či bonusových programov...

WOMEN (ženy) – osloviť ženy a nadchnúť ich pre hru je snahou snáď každého klubu. Možnosti sú rôzne, napr. čisto ženské turnaje, či skrátenie vzdialeností jamiek na ihrisku.

A na záver jedna dôležitá vec:

Je to len začiatok. Podpora rastu golfu sa nedá robiť jednorazovo, musí to byť kontinuálny proces, na ktorom budú spolupracovať všetci, ktorých sa to týka. A o to ide. Cieľom nie je uverejniť statické návody, cieľom je vytvoriť interaktívnu stránku, ktorá bude miestom pre uverejňovanie a vymieňanie informácií, názorov a skúseností.

Aj www.golfonline.sk bude postupne prinášať informácie o jednotlivých projektoch a boli by sme veľmi radi, keby ste sa inšpirovali, vyskúšali ich a potom sa podelili  o Vaše skúsenosti aj aj s ostatnými.

Napíšte nám, ako to u Vás dopadlo, prípadne navrhnite Vaše vlastné vylepšenia....

Adding an entry to the guestbook
Diskusia 1 5(komentárov: 129) Pridať komentár
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next
 
Charleserype
Charleserype
04.12.23 03:18

online pharmacy online pharmacy canada pharmacies no description gabapentin canada pharmacy 24 hour drug store

SonnyVem
SonnyVem
03.12.23 23:53

comprare farmaci online con ricetta: Farmacie a milano che vendono cialis senza ricetta - farmaci senza ricetta elenco

Michaelkit
Michaelkit
29.11.23 19:11

http://wellbutrin.rest/# wellbutrin no precription

DanielBef
DanielBef
27.11.23 08:02

canadian pharmacies [url=https://buydrugsonline.top/#]online meds[/url] online pharmacy no perscription

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next