Golf Online

Veľká Británia avizuje vznik Asociácie majiteľov golfových ihrísk

Najvplyvnejší hráči golfového biznisu v UK sa dohodli na vytvorení novej významnej organizácie a to Asociácie majiteľov golfových ihrísk Veľkej Británie (UKGCOA). Cieľom je zmapovanie trhu a získanie komplexných relevantných údajov, výmena skúseností a overených manažérskych techník a celková profesionalizácia golfu.

Oficiálne založenie UKGCOA  bude súčasťou konferencie EGCOA Back To The Future, ktorá sa uskutoční 30.11 – 2.12. 2010 v Londýne.

Pozrite si finálny program konferencie a zoznam speakrov!

Využite možnosť zúčastniť sa tejto významnej udalosti. Pre slovenských účastníkov dokážeme poskytnúť zľavu z registračného poplatku.

Napíšte nám na info@golfonline.sk! Keďže boli vyzvaní majitelia všetkých golfových ihrísk v UK a kapacita účastníkov je obmedzená, treba sa rozhodnúť čím skôr.

UKGCOA bude otvorená všetkým golfovým ihriskám s majiteľmi v rámci UK a má plnú podporu  English Golf Union. Bude zastupovať záujmy vlastníkov golfových ihrísk a organizovať národné  a regionálne konferencie zamerané na rozvoj tohto športu.

Medzi hlavné ambície  UKGCOA je zavedenie systému kategórií pre zber údajov hodnotiacich podnikateľskú výkonnosť. Cieľom je, aby vlastníci získali reálny obraz o situácii ich ihriska, či už v regionálnom alebo národnom meradle.

V spolupráci so špičkovou nezávislou poradenskou firmou bol zahájený prieskum golfových ihrísk  s cieľom získať údaje o vyťaženosti, green fee tržbách, počte členov, či ročných sadzbách. Podľa UKGCOA tento typ zberu informácií, bežný v iných odvetviach napr. hotelierstve a reštauračných službách, umožní prijímať majiteľom správne strategické a investičné rozhodnutia, založené na relevantých a dôveryhodných informáciách.

Hlavné ciele UKGCOA sú:

  • Podporovať, rozvíjať a reprezentovať záujmy vlastníkov golfových ihrísk v UK
  • Hrať aktívnu a pozitívnu úlohu v rozvoji golfu
  • Fungovať ako fórum pre výmenu názorov a skúseností
  • Profesionalizovať  golfový business  v UK

Založeniu  UKGCOA predchádzal dvojročný proces konzultácií  a diskusií, za účasti zakladajúcich členov ako Burhill Golf & Leisure či  Crown a Golf de Vere.

Colin Mayes, generálny riaditeľ spoločnosti Burhill Golf & Leisure, prvý predseda UKGCOA povedal: "Som potešený, že toľko významných majiteľov golfových ihrísk už podpísalo členstvo v UKGCOA. Už nejakú dobu bolo jasné, že v týchto nie jednoduchých časoch je jedinou správnou voľbou spolupráca a dialóg. Len toto je cesta ako môžeme niečo dosiahnuť a posunúť golfový priemysel vpred.“

UKGCOA bude neoddeliteľnou súčasťou EGCOA a bude hrať aktívnu úlohu po boku ďalších európskych majiteľov golfových ihrísk. EGCOA generálny riaditeľ, Lodewijk Klootwijk povedal: "EGCOA je potešená vytvorením UKGCOA.  Je to určite veľký krok vpred pre golfové ihriská a ich majiteľov vo Veľkej Británii. Tešíme sa na spoluprácu s nimi."

Ako výkonný riaditeľ UKGCOA bol vymenovaný Jerry Kilby, skúsený manažér, ktorý pôsobí aj ako riaditeľ CMAE, Európskej asociácie manažérov golfových ihrísk.

Adding an entry to the guestbook
Diskusia 1 3(komentárov: 3) Pridať komentár
 
uk shop
aa
14.09.16 04:29

For my money, the Fendi Peekaboo Bag is the design most likely to eventually join the ranks of the Chanel replica handbags Classic Flap, Hermes Birkin and Dior Lady Dior. Not only does the bag have the traditional, sophisticated structure and versatility that are hallmarks of designs that can go the distance, but the Peekaboo has already done one very important, very difficult thing that few other handbags can do: it’s made a comeback. The Peekaboo debuted in 2009, and at first, it did what freshly debuted designer miu miu outlet bags normally do: the Peekaboo enjoyed a couple years of popularity and then got rotated to the back of the lineup in favor of whatever Next Big Things the brand had in the pipeline. Generally, that’s followed by a bag being mostly ignored and then eventually put out to pasture quietly, when people are unlikely to notice its eventually absence. Instead of that slow march into the sunset, Fendi decided to reintroduce the Peekaboo and shoppers ate it up. It’s not unheard of for replica handbags sale brands to try and re-promote a bag that was once very popular, but it rarely works. Shoppers want novelty, and most bags that are eligible for re-promotion just don’t have the enduring appeal necessary to feel fresh instead of dated when a customer sees them again, five years down the road. The Peekaboo has already passed that test with flying colors, and there’s not reason to think it won’t stick around for a long time. Also worth noting is the Peekaboo’s positioning within Fendi’s lineup the mulberry replica handbags the brand’s most expensive, on average, and bags that become enduring classics usually hold that spot in their designers’ collections. After all, if a design is destined for greatness, it should at least be the best in its class.

E0j75D8OmHd
Brando
06.03.14 07:51

Zdravedm Reniezs. To už me1me 3 CZ/SK MMORPG DEV tfdmy, o kterfdch tedy vedm. Doufe1m, že každfd vydržed a dote1hne projety do konce byla by to škoda. Jak už jsem psal, tak poedlsned dobou profi MMORPG jsou poře1d jak přes kopedre1k až na pe1r vfdjimek co jsou ve vfdvoji teprve. A pokud se něco děle1 prime1rně pro ze1bavu a ne zisk tak by to mohlo bfdt konečně ono;) http://ntihqjrrn.com [url=http://nahtec.com]nahtec[/url] [link=http://utysianfkxb.com]utysianfkxb[/link]

ab7VsUSMhUm
Vladimir
01.03.14 20:06

Ředke1te, Moby Dicku,že na če1pa nebylo vidět? To ve1m ho určitě sežrali ti Italove9. Jak vided če1pa, nemůžou se zdržet, hned s nedm do hrnce nebo le9pe na pe1nvičku. Hledala jsem speicelně pro Ve1s recept na če1pa a konečně jsem ho našla.Če1pa neškubejte, ale ste1hněte ho rovnou z kůže. Rozčtvrtě ho, uředzněte mu nohy a posledned če1st kředdel a hlavu a dejte ho na dvě hodiny do le1ku z červene9ho vedna a octa. Dejte ho pak na pe1nev s me1slem, česnekem, cibuled a šalvějed a podlejte trochou koňaku. Až se koňak vypařed, vykostěte če1pa a nakre1jejte maso na kousky. Pak dejte na jinou pe1nev cibuli, celer, mrkev, všechno nadrobno usekane9, šafre1n, olej, če1pa a nechte dusit, až bude maso měkke9. Pak ten čaped gule1š de1te na ple1tky chleba opečene9 v troubě.Anebo přide1te ke všemu už od poče1tku tři-čtyři zrale1 rajske1 a budete medt sos na špagety.Anebo to čaped maso drobně useke1te, budete pokračovat jak je řečeno nahoře a když bude ta ome1čka s če1pem a rajskfdmi hotove1, přide1te čtyři hrsti rfdže a budete podle9vat horkou hovězed pole9vkou a medchat, dokud rfdže nezměkne. Parmaze1n se na to rizoto nakonec nepřide1ve1.Prfd je to fažasne1 dobrota.